BLOG

Napísali sme pre vás.

Vaše telo je posvätným chrámom. Celá Tantra masáž Sávitryí je zostavená ako rituál uctievania tela.

Čo je Tantra?

02.10.2018

Podľa všeobecných vedomostí (či skôr nevedomostí) je Tantra nejaké divné náboženstvo, pochádzajúce z východu, uctievajúce nám neznáma božstvá a súbor návodov a krkolomných pozícií pri milostnom akte. V tom lepšom prípade. Predovšetkým, Tantra nie je náboženstvo, je to skôr náuka či filozofia, ktorú môže praktizovať človek akéhokoľvek vyznania, ak...

Z článku "Prečo naše telo zlyháva" sme sa už dozvedeli, že čakry sú energetické centrá, ktoré spájajú naše fyzické (materiálne) telo s tým energetickým (nemateriálnym). Názov čakra je prenesený z prastarého jazyka sanskrit a znamená "rotujúce koleso". Máme 7 hlavných čakier, ktoré sú umiestnené na našich dôležitých endokrinných žľazách.

Najzávažnejší omyl psychického chovania: ztotožňujeme sa so svojimi obmedzeniami miesto so svojimi neobmedzenými možnosťami

Sila dotyku

01.10.2018

Kouzelný potenciál obyčejného lidského doteku

V dnešnom svete a zhone častokrát fungujeme ako stroje, iba zo zotrvačnosti a zo zvyku. Práca, povinnosti, rodina dookola. Telo po fyzickej aj duševnej stránke opotrebovávame, no nijak ho neopečovávame. A čo psychohygiena a relax? Už len táto "hriešna" myšlienka v nás vyvoláva pocity sebeckosti, ktorú si "nemôžeme" dovoliť.

Technika Raindrop je účinnou a neinvazívnou metódou masáže, ktorá je špeciálna tým, že sa pri nej používajú oleje Young Living a jedinečné masážne techniky. Spojením týchto techník a esenciálnych olejov sa prehlbuje harmónia tela, mysli a duše človeka.

Tantra Sávitryí Nitra

Marianna - Tantra Sávitryí Nitra
Čermánske námestie 3, 949 01 Nitra
info@tantrasavitryinitra.eu 
+421 904 023 256