Ženy, skôr, ako si diagnostikujete psychickú poruchu, skúste Ženské kruhy

02.10.2018

Všade na svete ľudia riešia vzťahy. Rodičia - deti, deti - rodičia, partner - partnerka, práca - kolegovia - šéf... Celý náš život je o vzťahoch. Život je oveľa krajší, ľahší a radostnejší, ak naše vzťahy fungujú. A fungujúce vzťahy začínajú sebaprijatím a zdravým vzťahom k sebe samej.  

Poviete si: "To sa ľahko hovorí, ale ťažšie žije". Áno, niekedy to nie je ľahké. Trápime sa, skúšame všeličo možné, dusíme to v sebe, alebo prosíkame, nariekame, nadávame, hádame sa, počúvame rady od kamarátok. A často rozmýšľame aj, či nezájsť k psychológovi. Ale potom si povieme, že nie sme "na hlavu", nebudeme predsa chodiť k psychológovi, alebo niekam po radu.  Presne preto sú tu Ženské kruhy.

O čom sú Ženské kruhy?

Ženské kruhy nie sú o ohováraní mužov a svokry pri káve a dezerte. Sú zdrojom poznania, ženskej múdrosti, zdieľania skúseností, podpory, ale aj rozmaznávania, dotyku, priateľstva a lásky. Sú miestom bezpečia a liečenia. Pomôžu vám vnímať vlastnú hodnotu a seba ako ženu.

Každé stretnutie je jedinečné, zaoberáme sa aktuálnym dianím v živote ženy. Okrem iného sa naučíte ako prostredníctvom seba vieme (z)meniť svoje okolie k lepšiemu, ako sa lepšie naladiť samé na seba, počúvať, čo nám telo a duša hovorí.

Zažijete situácie, ktoré vám umožnia nájsť samé seba a svoje pravé ja, aby ste mohli ako ženy ďalej rásť, kvitnúť zvnútra aj navonok, mať radosť zo života.

Okrem vzájomného zdieľania a podpory sa môžete tešiť na príjemné meditácie, jemné pohupovanie sa i živelnejšie tancovanie, kreslenie mandál či krásne láskyplné rituály oslavy života a jedinečnosti.

Stretnutia prebiehajú v malej skupine, aby ste si odniesli čo najviac. Stačí vám pohodlné oblečenie, najlepšie sukňa, šaty alebo šatka (nie je podmienkou).

spokojná a šťastná žena = spokojný a šťastný partner

spokojná a šťastná rodina = spokojná a šťastná spoločnosť

Neduste svoje problémy v sebe, príďte na Ženské kruhy


Čo vám prinesú Ženské kruhy?

  • budete cítiť v sebe viac života, ženskosti, budete sa cítiť viac atraktívne a zvodné
  • budete sa mať viac rady, objavíte svoju ženskú energiu
  • budete viac prirodzene silné a sebavedomé a zároveň veľmi ženské a zvodné
  • budete sa cítiť viac uvoľnené, viac prirodzené, zbavíte sa obáv, predsudkov a strachu
  • otvorí sa vám väčšia tvorivosť, možno objavíte svoj skrytý talent alebo začnete opäť maľovať, písať básne, tancovať...

Každá z nás si nájde to svoje miesto pod slnkom.

Buďte ženou, akou ste vždy chceli byť. Teším sa na vás.   

S láskou vaša Marianna


Tantra Sávitryí Nitra

Marianna - Tantra Sávitryí Nitra
Čermánske námestie 3, 949 01 Nitra
info@tantrasavitryinitra.eu 
+421 904 023 256

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu