REFERENCIE KURZY

Vždy mám radosť, keď ľudia odo mňa odchádzajú šťastnejší a spokojnejší ako prišli. 

Jozef

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

"Vaša stránka ma veľmi upútala. Je písaná jednoducho, zrozumiteľne a zároveň s eleganciou. Človek si tam nájde ľahko potrebné informácie, prekliká sa, kam potrebuje. Krása."

Peter, Individuálny kurz

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

"Po kurze sa cítim veľmi uvoľnene, príjemne, skľudnilo ma to, resetovalo hlavu. Veľmi som si to užil."

Veronika, Tantra škola

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

"Milí nerozhodní, mala som tu česť absolvovať školu tantra masáže Sávitryí prvý stupeň aj druhý, a keby som sa mala rozhodnúť, či by som si to zopakovala znova, tak určite áno. A viete prečo? Pretože to poznanie, tie vedomosti, tie meditácie, ten prístup skvelej učiteľky to bolo ďaleko viac a ďaleko za témou masáže. Každý jeden víkend bol transformačný. Po jednotke sa vo mne spustilo veľa vnútorných procesov a prenastavení. Xenyia je človek, ktorý keď naozaj hľadáte poznanie a svetlo, ho vo vás dokáže zapáliť. Čo sa masáže týka, je to krásna a čistá tantra, hlboká, láskavá, vzrušujúca, ktorá lieči bolesti, zranenia a bloky, a prináša krásny zážitok. Je to ucelená technika, doplnená o ich osobné skúsenosti z dlhoročnej praxe. Keď som išla na dvojku, tak som už vedela, čo zhruba nás tam čaká a myslela som si že, ma už nič neprekvapí. A zasa sa počas meditácií, či pri obede a aj počas masáže objavili veci a emócie, ktoré potrebovali vyliečiť. Jednoducho, tantra škola Sávitryí je naozaj škola a tantra tu je naozaj filozofia života a Xenyia s Mariankou naozaj učiteľky s veľkým srdcom, ktoré vytvárajú bezpečný a čistý priestor pre vašu osobnostnú transformáciu. Ďakujem za krásny čas. Veronika" 

Katka, Tantra škola

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

"Milá Xenyie, chcela by som sa Ti poďakovať za neuveriteľné víkendy. Za nové informácie, energie, pocity a najmä za veľkú trpezlivosť (so mnou). Vlastne až po dvojke som si uvedomila, čím všetkým si musela presjť, aká práca na sebe, aké skúsenosti a vedomosti sú potrebné k tomu, aby si rôzne okresaných (možno vôbec neobrúsených) ľudí dostala tam, kam nás. My sme si vlastne nevyzliekli šaty, ale obnažili dušu. Ja určite. Odkryla si veľa tajomného, cnosť i chyby. Mám pocit, že tie nové, doteraz nepoznané pocity mi padli do lona. Najviac si cením, že každý deň sa budím s pocitom vďaky, dobroty a pokoja. Smeje sa mi duša. Mám v sebe ľahkosť a úsmev. A postupne sa to prenáša aj na ľudí okolo mňa. Myslím, že je to tým, že sa vo mne vytvára schopnosť odpúštania. Niekedy ma premôže rácio a chce ma presvedčiť, že táto euforia je neprirodzená a prehnaná, ale som presvedčená, že je udržateľná. Vyžaduje si to veľa práce, viem a teším sa na to."

Mirka Miháliková, Tantra škola

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Nevedela som čo mám očakávať od tantrického tréningu v chráme Sávitryí, ale cítila som, že tantra je moja cesta. Ako masérka som už mala nejaké skúsenosti s rôznymi druhmi masáži.
Tantra ma naučila spomaliť, precítiť daný okamžik a odovzdať sa mu. Ukázala mi krásu dotyku. Ako vie byť dotyk oslobudzujúci, uvoľňujúci a zároveň liečivý pre našu dušu a telo.
Tantra mi otvorila srdce, naučila ma viac vnímať samú seba a svoje pocity. Tantra mi ukázala ako uvoľniť telo i myseľ. Uvedomiť si daný okamih a odovzdať sa mu. Tantra ma zjemnila.
Môžem len vrelo tantrickú školu v salóne Sávitryí V Bratislave odporučiť. Týmto by som sa chcela poďakovať Xenyie že bola skvelou učiteľkou a ukázala mi krásu Tantry. 

Veronika, Tantra škola

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

"Milá Xenyie, ešte raz sa Ti chcem úprimne poďakovať za krásne prežité dva víkendy plné nových dojmov a zážitkov. Cítim vibrácie a akýsi iný vnútorný pokoj - pocit akoby som sa zmierovala vo svojom vnútri sama so sebou a vidím že to vplýva aj na partnera aj na jeho syna. Viac sa ľúbime, viac sa usmievame a tým že ja pristupujem inak ku nim - menia sa aj oni čo je super. Si úžasný človek, neviem či som niekedy predtým stretla niekoho, kto má v sebe toľko dobrej, pozitívnej energie, úprimnosti a lásky :) Ďakujem :) Pozdravujem aj dievčatá, Mariannu a Freyu za ich čas pri mojej výuke. S láskou, Veronika"

Martina a Peter, Individuálny kurz pre pár

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Kurz Tantra masáže nám veľmi pomohol v partnerskom živote, naučil nás viac vnímať jeden druhého, byť k sebe nežnejší, viac sa objímať. Náš partnerský život sa zmenil od základu, smeruje k vzájomnej úcte. 

Evka Barátová, Workshop pre ženy

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

"Ďakujem Marianke za nezabudnuteľný sobotný zážitok na workshope, úžasnú energiu a hravú atmosféru počas celého dňa a hlavne profesionalitu a všadeprítomnú lásku s akou ma viedla cestou k pochopeniu ženskosti a seba samej."

Monika, Tantra škola

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

"Dakujem Xenyie za dalsi krasny vikend, ktory som mohla u teba na kurze stravit a ucit sa tomuto nadhernemu, zmysluplnemu carovaniu. Tantra ma velmi obohacuje. naplna, dodava pocity stastia, uspokojenia, porozumenia, vyrovnania, ochrany, krasne a rychlo sa cez nu spoznavam, realizujem, tvorim, som rada, ze sa nase cesty stretli a tesim sa na 3.stupen. s laskou tvoja ziacka Monika"

Vierka a Maťo, Individuálny kurz pre pár

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

"Ďakujeme veľmi pekne za kurz masáže pre pár. Suhayila, váš osobný prístup, jemné vedenie výučby, pocit bezpečia, atmosféra, hudba ... Všetko bolo, ako sme si predstavovali a želali."

Tantra Sávitryí Nitra

Marianna - Tantra Sávitryí Nitra
Čermánske námestie 3, 949 01 Nitra
info@tantrasavitryinitra.eu 
+421 904 023 256

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu