REFERENCIE KURZY

Vždy mám radosť, keď ľudia odo mňa odchádzajú šťastnejší a spokojnejší ako prišli. 

Jozef

"Vaša stránka ma veľmi upútala. Je písaná jednoducho, zrozumiteľne a zároveň s eleganciou. Človek si tam nájde ľahko potrebné informácie, prekliká sa, kam potrebuje. Krása."

Peter

"Po kurze sa cítim veľmi uvoľnene, príjemne, skľudnilo ma to, resetovalo hlavu. Veľmi som si to uži."

Veronika

"Milí nerozhodní, mala som tu česť absolvovať školu tantra masáže Sávitryí prvý stupeň aj druhý, a keby som sa mala rozhodnúť, či by som si to zopakovala znova, tak určite áno. A viete prečo? Pretože to poznanie, tie vedomosti, tie meditácie, ten prístup skvelej učiteľky to bolo ďaleko viac a ďaleko za témou masáže. Každý jeden víkend bol transformačný. Po jednotke sa vo mne spustilo veľa vnútorných procesov a prenastavení. Xenyia je človek, ktorý keď naozaj hľadáte poznanie a svetlo, ho vo vás dokáže zapáliť. Čo sa masáže týka, je to krásna a čistá tantra, hlboká, láskavá, vzrušujúca, ktorá lieči bolesti, zranenia a bloky, a prináša krásny zážitok. Je to ucelená technika, doplnená o ich osobné skúsenosti z dlhoročnej praxe. Keď som išla na dvojku, tak som už vedela, čo zhruba nás tam čaká a myslela som si že, ma už nič neprekvapí. A zasa sa počas meditácií, či pri obede a aj počas masáže objavili veci a emócie, ktoré potrebovali vyliečiť. Jednoducho, tantra škola Sávitryí je naozaj škola a tantra tu je naozaj filozofia života a Xenyia s Mariankou naozaj učiteľky s veľkým srdcom, ktoré vytvárajú bezpečný a čistý priestor pre vašu osobnostnú transformáciu. Ďakujem za krásny čas. Veronika" 

Katka

"Milá Xenyie, chcela by som sa Ti poďakovať za neuveriteľné víkendy. Za nové informácie, energie, pocity a najmä za veľkú trpezlivosť (so mnou). Vlastne až po dvojke som si uvedomila, čím všetkým si musela presjť, aká práca na sebe, aké skúsenosti a vedomosti sú potrebné k tomu, aby si rôzne okresaných (možno vôbec neobrúsených) ľudí dostala tam, kam nás. My sme si vlastne nevyzliekli šaty, ale obnažili dušu. Ja určite. Odkryla si veľa tajomného, cnosť i chyby. Mám pocit, že tie nové, doteraz nepoznané pocity mi padli do lona. Najviac si cením, že každý deň sa budím s pocitom vďaky, dobroty a pokoja. Smeje sa mi duša. Mám v sebe ľahkosť a úsmev. A postupne sa to prenáša aj na ľudí okolo mňa. Myslím, že je to tým, že sa vo mne vytvára schopnosť odpúštania. Niekedy ma premôže rácio a chce ma presvedčiť, že táto euforia je neprirodzená a prehnaná, ale som presvedčená, že je udržateľná. Vyžaduje si to veľa práce, viem a teším sa na to."

Mirka Miháliková

Nevedela som čo mám očakávať od tantrického tréningu v chráme Sávitryí, ale cítila som, že tantra je moja cesta. Ako masérka som už mala nejaké skúsenosti s rôznymi druhmi masáži.
Tantra ma naučila spomaliť, precítiť daný okamžik a odovzdať sa mu. Ukázala mi krásu dotyku. Ako vie byť dotyk oslobudzujúci, uvoľňujúci a zároveň liečivý pre našu dušu a telo.
Tantra mi otvorila srdce, naučila ma viac vnímať samú seba a svoje pocity. Tantra mi ukázala ako uvoľniť telo i myseľ. Uvedomiť si daný okamih a odovzdať sa mu. Tantra ma zjemnila.
Môžem len vrelo tantrickú školu v salóne Sávitryí V Bratislave odporučiť. Týmto by som sa chcela poďakovať Xenyie že bola skvelou učiteľkou a ukázala mi krásu Tantry. 

Veronika

"Milá Xenyie, ešte raz sa Ti chcem úprimne poďakovať za krásne prežité dva víkendy plné nových dojmov a zážitkov. Cítim vibrácie a akýsi iný vnútorný pokoj - pocit akoby som sa zmierovala vo svojom vnútri sama so sebou a vidím že to vplýva aj na partnera aj na jeho syna. Viac sa ľúbime, viac sa usmievame a tým že ja pristupujem inak ku nim - menia sa aj oni čo je super. Si úžasný človek, neviem či som niekedy predtým stretla niekoho, kto má v sebe toľko dobrej, pozitívnej energie, úprimnosti a lásky :) Ďakujem :) Pozdravujem aj dievčatá, Mariannu a Freyu za ich čas pri mojej výuke. S láskou, Veronika"

Martina a Peter

Kurz Tantra masáže nám veľmi pomohol v partnerskom živote, naučil nás viac vnímať jeden druhého, byť k sebe nežnejší, viac sa objímať. Náš partnerský život sa zmenil od základu, smeruje k vzájomnej úcte. 

Evka Barátová

"Ďakujem Marianke za nezabudnuteľný sobotný zážitok na workshope, úžasnú energiu a hravú atmosféru počas celého dňa a hlavne profesionalitu a všadeprítomnú lásku s akou ma viedla cestou k pochopeniu ženskosti a seba samej."

Monika

"Dakujem Xenyie za dalsi krasny vikend, ktory som mohla u teba na kurze stravit a ucit sa tomuto nadhernemu, zmysluplnemu carovaniu. Tantra ma velmi obohacuje. naplna, dodava pocity stastia, uspokojenia, porozumenia, vyrovnania, ochrany, krasne a rychlo sa cez nu spoznavam, realizujem, tvorim, som rada, ze sa nase cesty stretli a tesim sa na 3.stupen. s laskou tvoja ziacka Monika"

Vierka a Maťo

"Ďakujeme veľmi pekne za kurz masáže pre pár. Suhayila, váš osobný prístup, jemné vedenie výučby, pocit bezpečia, atmosféra, hudba ... Všetko bolo, ako sme si predstavovali a želali."

Tantra Sávitryí Nitra

Marianna - Tantra Sávitryí Nitra
Čermánske námestie 3, 949 01 Nitra
info@tantrasavitryinitra.eu 
+421 904 023 256

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu