REFERENCIE MASÁŽ

Vždy mám radosť, keď ľudia odo mňa odchádzajú šťastnejší a spokojnejší ako prišli. 

Roman

Páči sa mi Váš prístup. Ste úplne uvoľnená a prirodzená žena. Bolo to také otvorené, uvoľnené a zároveň, že sú tam jasne definované hranice. Vidieť, že ste profesionálka.

Ján

Na tantrickej masáži sa mi veľmi páčila tá obojstranná nahota a profesionalita. Mohol som sa konečne cítiť uvoľnene, bolo to oslobodzujúce zahodiť hanblivosť a byť sám sebou.

Lukáš

Cítim sa na 100%. Bolo to krásne. Ešte som na ničom takomto nebol, ale toto bolo krásne. Odporúčam Vás ďalej a teším sa zase nabudúce.

Andrej

Dobrý deň, Marianna. Páči sa mi Vaša práca a fandím Vám v tom, čo robíte. Videl som aj rozhovor na TV Nitrička. Len tak ďalej.

Daniel

Už po prvej masáži ste ma dostali a som Váš verný zákazník. A po tom, čo som Vás videl v relácii Inkognito, ešte viac som si Vás obľúbil. Čítam všetko na Vašom blogu, pomáha mi to v napredovaní. Som ukľudnení, viac sa viem v práci sústrediť a aj s manželkou sa nám zlepšil vzťah! To ma teší najviac.

Leo

Taký som nabitý energiou!
To som nečakal. 

Ondrej

Vaša masáž je pre mňa poriadna psychohygiena.

Henrieta

Čo ma presvedčilo prísť? Keď som Vás videla v relácii Inkognito. išlo z Vás svetlo, taká energia, veľká pozitivita. Tak ma to nakoplo, aby som Vás konečne navštívila.

Romana

Ďakujem Vám za masáž, bolo to neskutočne krásne. Ďakujem Vám i za Váš prístup. Mám pred sebou ešte dlhú cestu k prijatiu seba a svojho tela. Viem to, nikam sa ale neponáhľam. Teším sa na ďalšie stretnutie.

Marcel

Máš zlaté ručičky. Priam sa vznášam, ani neviem, ako som prišiel domov. Určite rob masáže ďalej. Už teraz sa teším nabudúce.

Barbara

Nad masážou som uvažovala dlho, možno aj vyše roka, ale až teraz prišiel ten správny moment a okolnosti. Všetko je tak, ako má byť :). Marianka je úžasný človek, ide z nej neskutočne dobrá a pozitívna energia. Asi sme viacerí, ktorí celkom nevedeli, do čoho idú, ale úvodný rozhovor rozptýlil všetky moje obavy a na pohodlný vyhrievaný matrac (toto som pri masáži zažila prvýkrát a bolo to skvelé) som si už líhala pripravená na relax s pocitom, nech sa deje čo sa má. Tie dve hodinky som si neskutočne užila. Hoci masáž nebolela, ako niektoré klasiky, absolútne mi uvoľnila moje večne stuhnuté plecia a o mysli ani nehovorím. Marianka je veľmi citlivá, vycíti, čo práve v danej chvíli potrebujete a striedala silnejší tlak s jemnejším, čo bolo úplne fajn. Atmosféra, pokoj, vône a hudba to už len celé doťukli. Na chvíľu som aj zadriemala, preniesla sa niekam do iného sveta a išla som zo štúdia ľahká ako pierko. Je to už takmer týždeň od nášho stretnutia a ten pokoj v duši, dnes taký vzácny, si viem stále privolať. Bola to úžasná skúsenosť a určite prídem znova. Vrelo odporúčam.

Boženka

Cítim sa ako znovuzrodená, bol to liek pre telo i dušu. Som plná energie a sily. Šťastná a veselá. Vôbec mi nerobilo problém otvoriť sa v celej svojej osobe, psychicky, fyzicky, i keď sa vnímam ako príliš hanblivá. Všetko bolo tak nejak prirodzene, citlivé, krásne. Cítila som sa výnimočne. Okolie si na mne všimlo moju zmenu. Máte moje najlepšie odporúčania. 

Eva

Bola som už na toľkých masážach, ale ešte nikto sa ma nedotýkal s takouto láskou, úplnou pozornosťou a že celá masáž bola iba pre mňa. Fantasticky som si ju užila. Xenyie, ďakujem ti.  

Renáta

Marianka, ďakujem ti za masáž. Ide z teba pokoj, vyrovnanosť, super energia. Cítila som sa pri tebe bezpečne.

Laco

Bol som už na 2 tantra masážach a nepreháňam, keď poviem, že táto u vás bola najlepšia.

Richard

Ste veľmi profesionálna, masirujete veľmi precítene, má to hĺbku. To je dôvod, prečo som prišiel a rád prídem znova. 

Július

Toto bol fantastický zážitok. Bola by škoda umrieť bez neho.

Milan

Počas masáže som vnímal Vaše dotyky - ste veľmi vyrovnaný človek. Bolo to ozaj pekné.

Vierka

Dievčatko moje, Vás mi zoslalo samo nebo. Máte zlaté ručičky a tá energia, čo z Vás ide. Taká ľahká sa cítim. Ďakujem Vám mnohokrát.

Claudie Paldusová

Chtěla bych velice poděkovat za Relaxační masáž na harmonizaci čaker. Pocit po masáži se nedá popsat. Jde to jen zažít/procítit. Velké doporučení. 

Michal Szenozicska

Krásny, energický a hlboký zážitok. Pohladenie nie len tela, ale i vašej duše.

Miroslava

Na masáži som bola pre 3 týždňami, ale dobré pocity stále trvajú. Na masáže bežne nechodím, nikdy som k tomu neinklinovala a neprinášalo mi to to, čo mi napríklad opisovali kamarátky. Odjakživa mi cudzí dotyk vadil, takže som pri masáži skôr trpela. 

Na masáž som prišla ako raketa, ktorá ešte nevie, kedy vystrelí a kde a ako dlho poletí. 
Už po príchode som sa začala pomaly uvoľňovať a ukludňovať. Postupným prechádzaním rúk Xenyie po mojom tele som cítila, že všetok stres a napätie odchádza, jemne a zároveň nekompromisne. Pri celotelovej masáži v Sávitryí som zažila úžasnú zmes pocitov, pocit lásky, vzrušenia, pozornosti, uvoľnenia... ako v podstate ešte nikdy :-) Cítim sa stále úžasne, dokonca kludnejšia, krajšia, a to ocení každá žena. Ďakujem ti Xenyie, že si sa o mňa postarala. :-)

Jaruška Beránková

S Mariankou jsme dlouholeté kamarádky a měla jsem tu čest být u jejího rozvoje týkající se její kariéry masérky. Vidím, jak jí tato práce naplňuje a velmi baví a proto jsou její výsledky tak úžasné a lidmi velmi pozitivně přijímané. Zároveň je vidět její vlastní osobní rozvoj, kdy sama na sobě neustále pracuje a rozvíjí nejen svojí osobnost, ale i ducha. Tím pádem je schopná předávat to nejlepší ze sebe i ostatním. Relaxační masáž, kterou mi Marianka několikrát poskytla, byla naprosto dokonalá, uvolňující a plná harmonie. Během masáže mi věnuje veškerou péči a energii. Její ruce vypadají sice podobně jako ty mé, ale s tím rozdílem, že ty její jsou zázračné.. :o). Ať už si od Marianky vyberete jakýkoliv druh masáže věřte, že je to zážitek! 

Danielka Mudráková

Perfektná masérka a terapeutka. Človek ráno vstane po takej masáži vyspatý jak bábatko :) Už sa teším na ďalšiu. 

Stano

Ako sa cítim po masáži? Ako keby som nemal žiadne problémy. Cítim sa úplne ľahko, uvoľnený. 

Lucia

Masáž bola pecka! Cítim sa fantasticky. Neverila som, čo všetko sa dá zažiť. Taký orgazmus som ešte nezažila. 

Danka

Chcem sa veľmi poďakovať za masáž. Bolo pre mna niečo nové, iné. Neskutočne som pri tom vypla hlavu. Už mi ráno kolegyňa povedala, že som nejaká rozžiarená. 

Majuška Lovászová

Zveriť sa do rúk tomuto láskavému slniečku je to najlepšie, čo môžete darovať svojmu telu i duši. Vrelo odporúčam každému, kto váha alebo sa pri vyslovení slova tantra cíti neisto. 

Lenka

Jedno veľké ďakujem, Marianke. Priestor, rozhovor, prístup, masáž, skrátka všetko. Jedno z mojich najlepších rozhodnutí, v oblasti môjho JA. Posunulo ma to vpred. Odporúčam všetkým ženám, ktoré chcú mať zážitok na celý život a urobiť niečo pre seba.
Marianka ĎAKUJEM.

Franco

Precestoval som veľa po svete a je ťažké nájsť kvalitnú tantru, ktorá spája pravé fyzické uvoľnenie a spiritualitu, duchovný rozmer. Som rád, že som našiel Vás.

Boris

"Veľmi profesionálny a láskavý prístup, odporúčam všetkým."

Olinka

Odporúčam najlepšie a najčistšie tantra masáže v Nitre. Tiež senzuálne masáže majú 100% kvalitu. 

Róbert

"Po minulej masáži som spozoroval rozdiel počas milovania sa s mojou ženou. Bolo to také iné, akési hlbšie intenzívnejšie spojenie medzi nami. Ďakujem za to."

Patrik

"Už som raz u Vás bol na masáži. Potom som neskôr skúsil masáž v inom tantra salóne. S tou Vašou sa to ani nedalo porovnať! Ste veľmi seriózny a kvalitný salón. Preto som rád prišiel opäť ku Vám."

Ľubo

"Na začiatku som nevedel, čo mám očakávať. Masáž však predčila moje očakávania. Ďakujem za pekný zážitok. Prídem rád opäť"

Slávo

"Bolo to super! Vnímal som ako jednotlivé časti masáže do seba zapadajú. Ako sa moje vzrušenie postupne stupňuje. Dávalo mi zmysel, prečo sa masíruje raz tak a raz onak. Ďakujem za zážitok."

Braňo

"Bolo to excelentné a famózne. Nikdy som nič podobné nezažil. A to som bol na viacerých masážach. Teším sa už na ďalšiu návštevu. Ďakujem "

Evka

"Milá Xenyie, rada by som sa Vám zo srdca poďakovala za masáž. Rozhodla som sa, že Vám napíšem svoje pocity pred a po masáži, aby ste ich zverejnili. Cítila som sa neistá a v obavách, keď som k vám išla na moju prvú tantra masáž. Som šťastná, že som svojim strachom nepodľahla, pretože moje potláčanie sexuálnej energie ma ničí. Rozhodla som sa, že ju chcem vedome preskúmať, naučiť sa s ňou žiť, vyjadrovať ju. Cítim u vás slobodu, v ktorej môžem byť sama sebou. Cítim, že u vás môžem uvoľniť všetky špunty, ktorými som sa uzatvárala, aby som bola taká, akú ma chce mať moje okolie. Už nechcem sama seba potláčať. Chcem spoznať tú ohromnú silu, ktorá je vo mne ukrytá."

Tono

"Masáž bola úžasná, krásna, príjemná. Bol to neuveriteľný zážitok. Predtým som bol iba raz na tantra masáži, asi 3 roky dozadu v Prahe. Ale musím povedať, že masáž tu u Vás bola o 100% lepšia. Aj tam v Prahe bola dobrá, ale tie masérky to brali len ako prácu. U vás som vnímal, že vás to baví, beriete to ako poslanie, ako hobby. Super, úžasné. Ďakujem Marianna za tak fantastickú masáž. Rád sa opäť vrátim. "

Peťo

"Dobrý deň, včera sme absolvovali u Vás Tantra masáž pre páry. Chcel by som napísať, že sme sa cítili výborne a veľmi pekne ďakujeme. Zažiť niečo také bolo pekné, milé a oddychové. Môžme len každému odporučiť "

Oliver

"Milá Freya, chcel by som ti poďakovať za jedinečnú tantra masáž. Pomohla si mojej duši aj telu. Si veľmi šikovná a čo je podstatné si aj milá krásna žena. Ďakujem za chvíle s tebou"  

Mirko

"Ďakujem Vám veľmi pekne za precítenú a jemnú masáž. Zaobchádzanie bolo plné dôvery a cítil som sa veľmi príjemne. Ešte aj dnes vyzerám inak a je to pre mňa fascinujúce. "

Tom

"Odporúčam naozaj každému kto chce zažiť pravú Tantra masáž, Suhayila detajlne do hĺbky pracuje s energiou a pozná na tele body ktoré ani neviete že máte, masáž vie s vami dobre precítiť, dosiahol som jednak stav úplného uvoľnenia mysle a aj dosť silný orgazmus, takže nedajte sa zlákať len na sexi fotky 20 ročných čajočiek, hoci ste aj mladí chalani na Tantru je niekedy lepšie ísť staršej a skúsenejšiej ;-) Tom"

Miro

"Milá Xényie, chcel by som sa vám ešte raz poďakovať za úžasnú masáž. Naplnila ma pokojom, ktorý zo mňa odvial slová a nesiem sa vďaka nej na príjemnej vlnke uvoľnenia :) Moje pocity tesne po masáží boli v dobrom transformačné, dlhšie som sa necítil takto príjemne vnútorne 'uprataný'. Z toho sa veľmi teším, lebo to považujem za veľmi dobrý druh vnútorného nastavenia pre fungovanie vo veľkom svete. Nedá mi to ešte porovnať skúsenosť s vašou masážou a prvou brnenskou. Tá bola viac zameraná na fyzický rozmer masáže, pávie pierka, veľa olejčekov, atď... zároveň masérka chápe pasivitu a odovzdanie zákazníka ako jeho kompletné mlčanie :D Takže som s masérkou komunikoval počas masáže asi iba telepaticky :D Všetko má svoje pre aj proti, ale u vás som veľmi ocenil pri budovaní pocitu dôvery v odovzdanie komunikáciu počas masáže a dôraz na všetky možné aj nemožné duchovné rozmery masáže :) To bolo totiž to, čo som od masáže v kombinácii s hrejivými dotykmi hľadal a u vás si užil mieru vrchovatou :) Tak ešte raz ďakujem a prajem krásny deň plný krásy :) "

Anna

"'Nakolko sa sama venujem studiu tantry takmer tri roky, chcela som sa spiritualne dalej rozvinut, a vyskusat tantricku masaz s osobou rovnakeho pohlavia. Jin-Jin spojenie je jemnejsie ako Jin-Jang, ale viac senzualne. Bohuzial, vacsina ponuk na tantricku masaz na internete ma eroticky, az vyulgarny kontext a ja som hladala viac menej spiritualne spojenie na vysokej urovni. Nevedela som presne, co od uvedenej masaze ocakavat, ale Suhayiline mile privitanie, uvodny ritual a samotna mazas pozostavajuca z roznych tantrickych postupov, a specifickych dychov vyustila do uzasneho celoteloveho vyvrcholenia. Zo spiritualneho hladiska je sexualna energia najvyssia forma energie v tele cloveka a pokial je rozvedena do celeho tela specialnymi dychovymi cviceniami, ma liecebne i omladzujuce ucinky. Z celeho srdca Knazke Suhayila dakujem za uzasny intimny zazitok (neviem sa dockat dalsieho stretnutia!) a vrelo jej sluzby odporucam!' "


David

"Milá Suhayila, děkuji Vám za Vaše včerejší hluboké pochopení, něhu a mistrovský přístup k tantra masáži. S Vaší pomocí jsem v sobě objevil nové a báječné věci. A to je opravdu k nezaplacení. Musím uznat, že z některých svých zážitků jsem velmi překvapený. Otevřely se mi dveře do nového vnímání sexuality a možností mého těla. Děkuji Vám ze srdce a jsem s úctou, David ."

Sylvia

"Suhayila, po dnesnej masazi sa citim vynimocne kludne s tym co bude a nepotrebujem riesit neriesitelne, dokonca ma nebavi ani citat dalsie navody na zivot, na internete. Dufam, ze mi to chvilu vydrzi :) Najvacsie uvedomenie dnes pre mna je, ze si zivot riadim sama, teoreticky som to vedela, citala 100x, teraz to citim. Stretnutia s tebou su pre mna inspiraciou, ďakujem ."

Tantra Sávitryí Nitra

Marianna - Tantra Sávitryí Nitra
Čermánske námestie 3, 949 01 Nitra
info@tantrasavitryinitra.eu 
+421 904 023 256