REFERENCIE TERAPIE

Vždy mám radosť, keď ľudia odo mňa odchádzajú šťastnejší a spokojnejší ako prišli. 

Jakub a Helenka

Veľká vďaka tebe a za teba. Bol to naozaj silný prežitok a ešte dlho sme sa o návšteve u teba spolu s partnerkou zhovárali. Toto nebolo naše jediné stretnutie.

Jana

Ďakujem za vaše newslettre. Nejako sa vždy trafíte do témy, ktorú práve prežívam. Presne ako aj naposledy. Keď som mala ťažkú chvíľu, prišiel váš e-mail o objatiach a môj partnert, keď len prečítal predmet e-mailu, ma objal ešte viac.

Zuzie Poláková

"Po absolvovani Tantra Terapii mozem povedat ze to bolo najlepsie rozhodnutie ake som kedy urobila. Spoznala som samu seba. Terapia mi tiez napomohla k tomu, ze vacsinou teraz dokazem identifikovat spustace ktore ma doteraz brzdili v komunikacii v pracovnom Ako aj v osobnom zivote. Vrelo doporucujem kazdemu kto citi ze ma v sebe bloky no zaroven tuzbu s tym nieco spravit. Dakujem Xenyie."

Michal

"Dobry den, prestudoval som si Vasu stranku, ktora sa venuje tantrickej masazi. Myslim a citim, ze ste jedno z mala tantrickych centier v BA, ktore to robia s laskou. Z toho dovodu som si dovolil Vasu web stranku odporucit na mojej stranke v kategorii Otazky pod doplnkovou liecbou. Svojim klientom a zaujemcom o tento druh terapie budem davat kontakt na Vas. Ak by ste mali pripomienky, alebo nesuhlasili s pridanim Vasej linky prosim dajte mi vediet. Pekny vikend! :-) Michal"

Juraj

"Neviem si predstaviť, čo je viac dôveryhodné ako to, keď niekto verí a šíri to, čo aj sám žije. Ty si človek na správnom mieste, lebo z teba to srší neustále, v každom rozhovore, čo som s tebou viedol. Už pri prvom stretnutí pred tantrou som cítil energiu z teba a vedel som, že to bude mať hĺbku a to správne duchovno."

Tantra Sávitryí Nitra

Marianna - Tantra Sávitryí Nitra
Čermánske námestie 3, 949 01 Nitra
info@tantrasavitryinitra.eu 
+421 904 023 256

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu