REFERENCIE TERAPIE

Vždy mám radosť, keď ľudia odo mňa odchádzajú šťastnejší a spokojnejší ako prišli. 

Jakub a Helenka

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Veľká vďaka tebe a za teba. Bol to naozaj silný prežitok a ešte dlho sme sa o návšteve u teba spolu s partnerkou zhovárali. Toto nebolo naše jediné stretnutie.

Jana

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Ďakujem za vaše newslettre. Nejako sa vždy trafíte do témy, ktorú práve prežívam. Presne ako aj naposledy. Keď som mala ťažkú chvíľu, prišiel váš e-mail o objatiach a môj partnert, keď len prečítal predmet e-mailu, ma objal ešte viac.

Zuzie Poláková

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

"Po absolvovani Tantra Terapii mozem povedat ze to bolo najlepsie rozhodnutie ake som kedy urobila. Spoznala som samu seba. Terapia mi tiez napomohla k tomu, ze vacsinou teraz dokazem identifikovat spustace ktore ma doteraz brzdili v komunikacii v pracovnom Ako aj v osobnom zivote. Vrelo doporucujem kazdemu kto citi ze ma v sebe bloky no zaroven tuzbu s tym nieco spravit. Dakujem Xenyie."

Michal

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

"Dobry den, prestudoval som si Vasu stranku, ktora sa venuje tantrickej masazi. Myslim a citim, ze ste jedno z mala tantrickych centier v BA, ktore to robia s laskou. Z toho dovodu som si dovolil Vasu web stranku odporucit na mojej stranke v kategorii Otazky pod doplnkovou liecbou. Svojim klientom a zaujemcom o tento druh terapie budem davat kontakt na Vas. Ak by ste mali pripomienky, alebo nesuhlasili s pridanim Vasej linky prosim dajte mi vediet. Pekny vikend! :-) Michal"

Juraj

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

"Neviem si predstaviť, čo je viac dôveryhodné ako to, keď niekto verí a šíri to, čo aj sám žije. Ty si človek na správnom mieste, lebo z teba to srší neustále, v každom rozhovore, čo som s tebou viedol. Už pri prvom stretnutí pred tantrou som cítil energiu z teba a vedel som, že to bude mať hĺbku a to správne duchovno."

Tantra Sávitryí Nitra

Marianna - Tantra Sávitryí Nitra
Čermánske námestie 3, 949 01 Nitra
info@tantrasavitryinitra.eu 
+421 904 023 256

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu