Xenyie - Tantra Sávitryí Bratislava

Volám sa Xenyie Suhayila Komers
- Osho sannyásin Ma prem Sávitryí
Pochádzam z Prahy a som zakladateľkou Tantra chrámov Sávitryí na Slovensku
0905 343 543  |  web


Profesné vzdelanie a skúsenosti

individuálny psychoterapeutický tréning PhDr. Hany Žeravovej  l  Majster Tantry - zasvätenie do indických a egyptských starodávnych náuk  l  Majster Reiki  l  akreditovaný kouč  l  2 roky praxe v meditačnom centre - vedenie skupín zameraných na tantru, tantra jogu a Osho meditácie  l  usporiadavanie kurzov tantra masáží v Prahe, v Brne, v Bratislave, v Nitre, v Trenčíne  l  založenie Tantrických chrámov Sávitryí  l  vedenie individuálnych tantrických terapií pre zahraničnú i domácu klientelu  l  celoživotná prax v meditácii, bohaté skúsenosti získané individuálnymi meditačnými technikami v Sahare, v Afrike, v Indii  l  meditácie a duchovné vnímanie sveta sú mojím talentom, o ktorých píšem i na blogu komers.blog.sme.sk/  l  od roku 2008 prax v tantrických masážiach v Čechách a na Slovensku pre ľudí z celého sveta

Zo súkromia

Som vydatá, mám syna a dcéru. Mám stredoškolské technické vzdelanie, prešla som mnohými zamestnaniami a niekoľkými manažérskymi pozíciami.

Teraz všetky svoje životné skúsenosti, vzdelanie, kurzy a zasvätenia využívam na šírenie Tantry, ktorá je pre mňa synonymom pre Bytie tu a teraz, Najvyššie Vedomie, Pravdivosť, Slobodu a Lásku.

Len Život ukazuje a ukáže, či sa mi vyššie uvedené darí. 

Tantra Sávitryí Nitra

Marianna - Tantra Sávitryí Nitra
Čermánske námestie 3, 949 01 Nitra
info@tantrasavitryinitra.eu 
+421 904 023 256

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu