Marianna - Tantra Sávitryí Nitra

Volám sa Marianna Púšová, pochádzam z Nitry.


Na tejto stránke sa nevenujem iba tantre. Nájdete tu inšpirácie ako uzdraviť a zlepšiť vaše vzťahy, ako prehĺbiť komunikáciu medzi vami a partnerom/partnerkou, ako byť príťažlivejší pre opačné pohlavie a zažívať iskrivejšie vzťahy. 


Tantra vám umožní odložiť zábrany, ostych, hanblivosť a zažiť absolútnu slobodu a uvoľnenie. Bez posudzovania a strachu preskúmať vlastné vzrušenie, sexualitu, čo vám robí dobre, ako sa pri dotykoch cítite. 

Môžete sa spoľahnuť na diskrétnosť.

 

 

Profesné vzdelanie a skúsenosti

výcvik a kurzy Tantra masáže Sávitryí v Bratislave  l  akreditovaný kurz športovej a klasickej masáže  l  kurz Raindrop masáže s esenciami Young Living  l  výcvik u Andrewa Barnesa - Tantrické odzbrojenie tela a celotelový energetický orgazmus  l  kurzy Systému celistvého vlnového pohybu Nikolaja Kudrjaševa  l  Slovanská ženská gymnastika Čarovnice  l  seminár Luisy Muratori  l  Semináre Míšy Líškovej  l  kurzy terapie metódou RUŠ  l  ďalšie semináre, workshopy a prednášky osobného rozvoja

viac na blogu.

Zo súkromia

Odjakživa som vedela, že chcem pomáhať ľuďom, no nevedela som špecifikovať smer, ktorým sa vydať. Až raz.... Keď som (2015) navštívila svoju prvú tantra masáž. Úplne mi zmenila pohľad na svet, samú seba a doterajší život. Tantra je úžasná, je to pozitívny a naplňujúci životný štýl, napĺňa ma, baví a robí šťastnou. Teraz viem, že som na správnej ceste. 

Tantra Sávitryí - staráme sa o vás od roku 2008

Objavte nové vnímanie vášho tela a duše.

Čo znamená Sávitryí?
Sávitryí je indická bohyňa múdrosti a slnka a jej symbolom je labuť.
Xenyie, zakladateľka chrámov Sávitryí na Slovensku, na svojich začiatkoch cestovala do Indie k učiteľovi-guru. Prešla si rôznymi meditáciami, tréningom a skúškami.
Ako jedna z mála na konci púte dostala aj zasvätenie do energie bohyne Sávitryí.
Odvtedy už vyše 10 rokov šíri toto poslanie na Slovensku, v Čechách a vo Svete.

Či už sa cítite prepracovaní a v strese, alebo unavení, bez energie, potrebujete si oddýchnuť a prinavrátiť stratenú energiu, obohatiť váš vzťah, nechať sa rozmaznávať, zažiť niečo nové a vzrušujúce...   ste tu na správnom mieste.
Kto vás rozmaznáva

V Nitre vás budem rada rozmaznávať ja, Marianna.
Ak si želáte, aby sa o vás starala Xenyie, alebo Freya, rady za vami pricestujú do Nitry.
Stačí sa objednať 1-2 dni vopred. 

Tantra Sávitryí Nitra

Marianna - Tantra Sávitryí Nitra
Čermánske námestie 3, 949 01 Nitra
info@tantrasavitryinitra.eu 
+421 904 023 256