Tantra Sávitryí Nitra

Volám sa Marianna Púšová, pochádzam z Nitry.

Ako som sa dostala k tantre? Raz ma môj známy prekvapil hláškou: "Chcel by som zažiť tantra masáž". Vlastne, už predtým ma lákala tá istá myšlienka, lenže bola som príliš hanblivá, utiahnutá a bála som sa niečo také skúsiť.

Tak som začala o tom googliť a čítať viac. Vtedy som pochopila, že tantra nie je iba o niečom šteklivom a sexuálnom. Je to aj forma terapie, štýl života a spôsob, ako nazerať na svet a ako žiť hodnotnejší a radostnejší život. 

Čo mi cesta tantry priniesla? Našla som samú seba, cítim sa slobodnejšie, sebavedomejšie, krajšie a odvážnejšie. 

Neviete si vybrať to pravé pre vás? Rada vám poradím. Vaša Marianna 

Môžete sa spoľahnuť na diskrétnosť.


 

Profesné vzdelanie a skúsenosti

výcvik a kurzy Tantra masáže Sávitryí v Bratislave  l  akreditovaný kurz športovej a klasickej masáže  l  kurz Raindrop masáže s esenciami Young Living  l  výcvik u Andrewa Barnesa - Tantrické odzbrojenie tela a celotelový energetický orgazmus  l  kurzy Systému celistvého vlnového pohybu Nikolaja Kudrjaševa  l  Slovanská ženská gymnastika Čarovnice  l  seminár Luisy Muratori  l  Semináre Míšy Líškovej  l  kurzy terapie metódou RUŠ  l  seminár Marka Dzirasu  l  semináre Andyho Winsona  l  a ďalšie semináre, workshopy a prednášky osobného rozvoja

Nadobudnuté poznatky a zážitky zdieľam aj na svojom blogu tantrasavitryinitra.eu/blog/.

Zo súkromia

Odjakživa som vedela, že chcem pomáhať ľuďom, no nevedela som špecifikovať smer, ktorým sa vydať. Až raz.... Keď som v 2015 navštívila svoju prvú tantra masáž. Úplne mi zmenila pohľad na svet, samú seba a doterajší život. Tantra je úžasná, je to pozitívny a naplňujúci životný štýl, napĺňa ma, baví a robí šťastnou. Teraz viem, že som na správnej ceste. 

Tantra Sávitryí - staráme sa o vás od roku 2008

Objavte nové vnímanie vášho tela a duše.

Čo znamená Sávitryí?
Sávitryí je indická bohyňa múdrosti a slnka a jej symbolom je labuť.
Xenyie, zakladateľka chrámov Sávitryí na Slovensku, na svojich začiatkoch cestovala do Indie k učiteľovi-guru. Prešla si rôznymi meditáciami, tréningom a skúškami.
Ako jedna z mála na konci púte dostala aj zasvätenie do energie bohyne Sávitryí.
Odvtedy už vyše 10 rokov šíri toto poslanie na Slovensku, v Čechách a vo Svete.


Či už sa cítite prepracovaní a v strese, alebo unavení, bez energie, potrebujete si oddýchnuť a prinavrátiť stratenú energiu, obohatiť váš vzťah, nechať sa rozmaznávať, zažiť niečo nové a vzrušujúce...   ste tu na správnom mieste.

Kto vás rozmaznáva

V Nitre vás budem rada rozmaznávať ja, Marianna.
Ak si želáte, aby sa o vás starala Xenyie, alebo Freya, rady za vami pricestujú do Nitry.
Stačí sa objednať 1-2 dni vopred. 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu