Marianna - Tantra Sávitryí Nitra

Volám sa Marianna Púšová, pochádzam z Nitry.


Na tejto stránke sa nevenujem iba tantre. Nájdete tu inšpirácie ako uzdraviť a zlepšiť vaše vzťahy, ako prehĺbiť komunikáciu medzi vami a partnerom/partnerkou, ako byť príťažlivejší pre opačné pohlavie a zažívať iskrivejšie vzťahy. 


Tantra vám umožní odložiť zábrany, ostych, hanblivosť a zažiť absolútnu slobodu a uvoľnenie. Bez posudzovania a strachu preskúmať vlastné vzrušenie, sexualitu, čo vám robí dobre, ako sa pri dotykoch cítite. 

Môžete sa spoľahnuť na diskrétnosť.

 

 

Profesné vzdelanie a skúsenosti

výcvik a kurzy Tantra masáže Sávitryí v Bratislave  l  akreditovaný kurz športovej a klasickej masáže  l  kurz Raindrop masáže s esenciami Young Living  l  výcvik u Andrewa Barnesa - Tantrické odzbrojenie tela a celotelový energetický orgazmus  l  kurzy Systému celistvého vlnového pohybu Nikolaja Kudrjaševa  l  Slovanská ženská gymnastika Čarovnice  l  seminár Luisy Muratori  l  Semináre Míšy Líškovej  l  kurzy terapie metódou RUŠ  l  seminár Marka Dzirasu  l  semináre Andyho Winsona  l  a ďalšie semináre, workshopy a prednášky osobného rozvoja

Nadobudnuté poznatky a zážitky zdieľam aj na svojom blogu tantrasavitryinitra.eu/blog/.

Zo súkromia

Odjakživa som vedela, že chcem pomáhať ľuďom, no nevedela som špecifikovať smer, ktorým sa vydať. Až raz.... Keď som v 2015 navštívila svoju prvú tantra masáž. Úplne mi zmenila pohľad na svet, samú seba a doterajší život. Tantra je úžasná, je to pozitívny a naplňujúci životný štýl, napĺňa ma, baví a robí šťastnou. Teraz viem, že som na správnej ceste. 

Tantra Sávitryí - staráme sa o vás od roku 2008

Objavte nové vnímanie vášho tela a duše.

Čo znamená Sávitryí?
Sávitryí je indická bohyňa múdrosti a slnka a jej symbolom je labuť.
Xenyie, zakladateľka chrámov Sávitryí na Slovensku, na svojich začiatkoch cestovala do Indie k učiteľovi-guru. Prešla si rôznymi meditáciami, tréningom a skúškami.
Ako jedna z mála na konci púte dostala aj zasvätenie do energie bohyne Sávitryí.
Odvtedy už vyše 10 rokov šíri toto poslanie na Slovensku, v Čechách a vo Svete.

Či už sa cítite prepracovaní a v strese, alebo unavení, bez energie, potrebujete si oddýchnuť a prinavrátiť stratenú energiu, obohatiť váš vzťah, nechať sa rozmaznávať, zažiť niečo nové a vzrušujúce...   ste tu na správnom mieste.
Kto vás rozmaznáva

V Nitre vás budem rada rozmaznávať ja, Marianna.
Ak si želáte, aby sa o vás starala Xenyie, alebo Freya, rady za vami pricestujú do Nitry.
Stačí sa objednať 1-2 dni vopred. 

Tantra Sávitryí Nitra

Marianna - Tantra Sávitryí Nitra
Čermánske námestie 3, 949 01 Nitra
info@tantrasavitryinitra.eu 
+421 904 023 256