BLOG

Napísali sme pre vás.

Je pre nás veľkým potešením, keď iba po jednom stretnutí nastávajú vo vašich životoch takéto veľké a podstatné zmeny. Do e-mailu nám prišlo poďakovanie od Petra, ktorý absolvoval konzultáciu:

Vidíme to veľakrát vo svojom okolí - harmonicky vyzerajúce páry, manželstvá sa po nejakej dobe "zrazu" rozpadnú. "Prečo sa rozišli? Veď boli taký krásny pár, tak si rozumeli...", pýtame sa. No zrazu si prestali rozumieť, nezažívali naplnenie jeden od druhého, odsudzili sa, emočne ochladli.

sú odpradávna tou najkrajšou a najlepšou formou ako preukázať blízkosť druhému človeku. Dotyk od srdca a s citom vytvára úžasnú blízkosť duší. Ukážete tak svojmu milovanému/milovanej, že sa staráte o jeho/jej blaho, navodíte mu/jej pocit pokoja, bezpečia a uvoľnenia. Váš dotyk môžete povýšiť i na masáž. Nezáleží, či masáž dávate za účelom...

Mali ste na škole radi chémiu? H2O, NH3, CaCO3, NaCl, C4H8S...
Nie, nebojte sa, nebudeme vás skúšať.
Vedeli ste, že naše pocity sú v podstate tiež taký malý mix chemických reakcií?

Aj láska, radosť, priateľstvo majú svoj chemický vzorec

Neviem ako vy, ale ja mám toto jarné počasie nesmierne rada. Vonku je tak akurát, ani zima ani teplo, až na to, že zmena ročného obdobia prináša mnohým z nás pocity únavy, slabosti, neschopnosť sa sústrediť a častejšie bolesti hlavy.

My v Tantra chráme Sávitryí sme toho názoru, že milostný akt medzi mužom a ženou je splynutie dvoch tiel a duší na viacerých úrovniach.


Myšlienka dňa:

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu

Tantra Sávitryí Nitra

Marianna - Tantra Sávitryí Nitra
Čermánske námestie 3, 949 01 Nitra
info@tantrasavitryinitra.eu 
+421 904 023 256

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu