AROMATERAPIA DOTERRA

Čo vám vieme momentálne online poskytnúť?

 • poradenstvo v oblasti zdravého emočného prežívania
 • poradenstvo v oblasti partnerskej komunikácie
 • poradenstvo v oblasti problémov v sexualite

Ako prebieha online poradenstvo?

 • telefonicky 60 min 29 €
 • video rozhovor 60 min 39 €


Nakoľko výklad Opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR nám momentálne umožňuje poskytovať služby v súkromných priestoroch, viete sa ku nám objednať aj na našu štandardnú ponuku.


Žijeme v dobe, v ktorej máme ľahký prístup k rôznym zdravotným alternatívam a názorom. Odpoveďou môže byť vaša osobná skúsenosť. Keď na "vlastnej koži" zažijete silné účinky esenciálnych olejov, pochopíte prečo je spoločnosť doTERRA revolúciou v starostlivosti o zravie rodín po celom svete. 

Čo sú esenciálne oleje?

Esenciálne oleje sú vonné prchavé látky uložené v miniatúrnych vačkoch rastlín. Nachádzajú v koreňoch, stonkách, listoch, živici, kvetoch a kôre rastlín. Chránia rastlinu pred škodlivými vplyvmi okolia, pomáhajú jej prispôsobiť sa stále sa meniacemu prostrediu.

Esenciálne oleje dokážu ochrániť aj ľudské telo. Sú 50- až 70-krát účinnejšie než samotné rastliny, pretože sú vysoko koncentrované. Účinnosť olejov je veľmi vysoká preto, že dokážu preniknúť cez bunkovú membránu až do bunky a zlikvidovať okrem baktérií aj vírusy, ktoré sú odolné voči antibiotikám.

Prírodná podstata esenciálnych olejov najvyššej terapeutickej kvality vylučuje akékoľvek vedľajšie účinky na ľudské telo a predstavuje po stáročia využívaný a overený spôsob starostlivosti o zdravie.

Čistota a kvalita olejov doTERRA je zárukou bezpečného použitia ľuďmi bez vekového obmedzenia a umožňuje niektoré oleje požívať aj vnútorne.

Esenciálne oleje doTERRA sa tak stanú efektívnym nástrojom na udržanie pohody celej vašej rodiny.

Zaujíma vás ako môžete využiť koncentrovanú silu prírody

vo fľaštičke? Dohodnite si s nami stretnutie a radi vás
s esenciami zoznámime.

3 spôsoby použitia esenciálnych olejov:

Aromaticky

Vdychovaním z dlane, alebo z tzv. difúzora. Prenikajú veľmi rýchlo cez sliznice a tkanivá do celého organizmu. Z jednej kvapky esenciálneho oleja každá bunka ľudského tela získa niekoľko miliónov molekúl účinných látok.

Masážne

Votretím do pokožky na postihnuté miesta, vstupujú účinné látky esenciálnych olejov do krvného obehu už do 30 sekúnd. Rýchly nástup účinku zabezpečuje okamžitý komfort, úľavu či podporu imunity.

Vnútorne

Cez tráviaci systém je možné prijať niektoré esenciálne oleje a umožniť im pôsobiť na organizmus z vnútorného prostredia (po doporučení skúseného konzultanta).


Upozornenie:

Oleje nekvapkáme priamo do očí, uší, nosa a pri aplikácií na citlivú pokožku riedime podkladovým olejom. Menej je vždy viac, oleje sú silné a veľmi účinné pri pravidelnej aplikácii v malých množstvách. Ich účinok zoslabujeme podkladovým olejom, naopak vodou zosilňujeme.

Informácie na tejto stránke nenahrádzajú lekársku starostlivosť.

Milujete online nákupy priamo od výrobcov, za bezkonkurenčné ceny a s dovozom priamo k vám domov?
To je to, čo vám váš vlastný účet v doTERRA ponúka a omnoho viac:

 • Zľava 25% na všetky produkty doTERRA.
 • Bez záväzkov: objednávate tak často a tak veľa, ako chcete
 • Výhodné štartovacie balíčky od 138 €, prípadne len vstupný poplatok 25 € ročne.
 • Možnosť byť vo vernostnom programe, v ktorom viete získať späť 10% až 30% v bodoch z hodnoty nakúpených produktov (1 bod = cca 1 Euro) a môžete ich použiť na ďalší nákup.
 • Možnosť získať späť náklady za poštovné v podobe bodov.
 • Možnosť získať darčeky v podobe esenciálnych olejov.
 • Bezplatné vzdelávanie v oblasti aromaterapie a zdravého životného štýlu, či už prezenčne alebo online (webináre z pohodlia domova).
 • Členstvo v oficiálnej dōTERRA facebookovej skupine, kde navzájom zdieľame skúsenosti.


Ak si otvoríte svoj účet cez nás, získate navyše:

 • Individuálnu wellness konzultácia 30 min, na ktorej sa dozviete viac o produktoch, ktoré ste si objednali, plus si prejdeme aktuálne potreby pre vás a vašu rodinu, aby sme našli tie najvhodnejšie riešenia.
 • Pri otvorení si účtu objednávkou v hodnote minimálne 100 bodov, máte zdarma meranie na prístroji iTOVi. Je to malý zázrak, ktorý na princípe biorezonancie (vysielania a prijímania signálov z nášho tela) dokáže odčítať, ktoré oleje aktuálne najviac potrebujeme na podporu nášho fyzického, mentálneho aj emočného zdravia.
 • Členstvo v klube VOŇAVO, kde nájdete všetky aktuálne informácie o dianí v dōTERRA na Slovensku, ale aj vo svete, a kde si navzájom pomáhame, radíme a ďaleko viac.
 • Malý voňavý balíček ako prekvapenie.

Chcete členstvo v dōTERRA a získať všetky uvedené výhody?

Je to veľmi jednoduché. Stačí si vybrať vybrať jeden zo Štartovacích balíčkov (pozrieť si ich môžete TU - kliknite), alebo registračný poplatok a želané produkty už s 25% zľavou a vyplniť krátky dotazník.

Neviete sa rozhodnúť, ktorou sadou by ste chceli odštartovať svoju voňavú cestu? Potrebujete pomôcť? Sme tu pre vás na info@tantrasavitryinitra.eu alebo zavolajte na +421904023256. Kontaktovať nás môžeš aj cez facebook.

Neváhajte a prevezmite už dnes kontrolu nad svojím zdravím!

Tešíme sa už teraz na vás, nových členov našej "voňavej rodiny doTERRA".


Tip od Marianny

Blahodárne účinky olejov môžete zažiť aj na vlastnej koži. Príďte na Aromatouch masáž, kde oleje doTERRA používam.

Tantra Sávitryí Nitra

Marianna - Tantra Sávitryí Nitra
Čermánske námestie 3, 949 01 Nitra
info@tantrasavitryinitra.eu 
+421 904 023 256