Terapia Mysle: Žite šťastný život

01.10.2018

Terapia Mysle vychádza z metód viacerých systémov. Je to vedomá a logická práca s ľudským podvedomím, konkrétne s pocitmi a emóciami.Človek nemusí byť veriaci, veriť v Boha či iné náboženstvo, aby to fungovalo. Účinky terapie pocítite hneď počas terapie a aj na jej konci. Jej účinky budú doznievať ešte pár dní po terapii. Spoja sa vám súvislosti s vaším súčasným životom, vašou minulosťou a detstvom.

Najzávažnejší omyl psychického chovania: ztotožňujeme sa so svojimi obmedzeniami miesto so svojimi neobmedzenými možnosťami

Pocity a emócie má každý, tie sa nedajú oklamať. Sú naším signálom, že sa v našom živote deje niečo radostne, veselo a príjemne. Či naopak, že sa deje niečo zle, inak ako by sme chceli, teda máme nejaký "problém", ktorý nám vadí, nech je to už čokoľvek. Na základe tohto signálu sa postupne dopátrame k príčine, ktorá tento "problém" spôsobila. Slovo "problém" naschváľ píšem s uvodzovkami, pretože každý "problém" má svoje riešenie, aj keď to na prvý pohľad nemusí byť hneď jasné.

Treba si však uvedomiť, že každý "problém" nám pomáha rásť a rozvíjať vlastnú jedinečnosť. Vďaka nemu môžeme rásť ako osoby a osobnosti a posúva nás ďalej k nášmu vysnívanému živote. Je len na nás, či sa tejto príležitosti chopíme. Občas tak dlho narážame hlavou do steny, až si nevšimneme, že vedľa sú dvere. Inokedy sa dostaneme do momentu, že by sme radi niečo v našom živote zmenili, no nevieme ako. Preto sú k dispozícii rôzne spôsoby, metódy a terapie, ako sa to dá docieliť. A jednou z nich je aj Terapia Mysle.

Počas terapie si uvedomíte veľa súvislostí, prečo sa dané situácie stali, prečo tí ľudia reagovali a sa správali tak ako sa správali, ako je to všetko navzájom prepojené. Terapiou môžeme nahliadnuť na vaše psychické (emočné), fyzické (telesné) či mentálne (myšlienkové) "problémy".

Pre koho je určená?

Táto metóda je určená pre tých, ktorí sa rozhodli pochopiť svoje problémy a zbaviť sa ich. Pre tých, ktorí sa rozhodli, že chcú byť šťastní.

Na terapie nechodia iba ľudia so závažnými problémami. Chodia aj takí, ktorí by chceli mať kvalitnejší a šťastnejší život. Táto metóda nemá nič spoločné s náboženstvom, sektami či ideológiou. Naopak, pomáha k tomu, aby ste sa zbavili dogiem, predsudkov a klamlivých presvedčení. Aby ste počúvali sami seba, čo vám vaše vnútro, vaše srdce, vaša duša, intuícia vraví, že je dobré pre vás. Vy to viete najlepšie, nie okolie.

Pomôže vám dostať sa bližšie k sebe/bohu/vesmíru/prírode.
Pochopíte, že láska môže byť a aj naozaj je bez podmienok.
Budete nadšení aká pragmatická terapia je.
Stanete sa vnímavejší, otvorenejší, jemnejší a láskavejší k sebe aj k okoliu.

Ja sama som si prešla viacerými terapiami a následne terapeutickými kurzami a môj proces učenia sa nekončí. Som si vedomá toho, že každý klient si zaslúži iný druh starostlivosti. Preto ku každému pristupujem individuálne a spolu nájdeme, čo vyhovuje práve vám. 

Ako prebieha terapia?

Na terapiu sa nemusíte nijak špeciálne pripravovať, stačí prísť.

Už to, že ste sa odhodlali prísť a začať riešiť vaše problémy, si zaslúži veľký obdiv a úctu. Ste úžasní.

Energie pracujú už pár dní pred sedením a veľa ľudí ich môže rôzne vnímať. Môže to byť striedanie emócií a nálad či pociťovanie bolesti v tele. Všetko je v poriadku a je to normálne, pretože sa chystá zmena a organizmus na energetickej úrovni už reaguje.

Odporúčam vám prísť v pohodlnom oblečení. Terapeutické sedenie môže trvať 2 až 4 hodiny. Pri dlhšom čase klesá pozornosť, vo výnimočných prípadoch je možné pracovat dlhšie, pokiaľ sa na to cítite vy i ja.

Podľa závažnosti a množstva vašich problémov môžete potrebovať i niekoľko terapií. Avšak už po prvej terapii musíte cítiť a vnímať rozdiel. Uľaví sa vám v tej oblasti života, na ktorej ste pracovali. Zmeny môžeme vnímať aj v iných oblastiach, ktoré navonok spolu vôbec nesúvisia.

Sedenie začína úvodným rozhovorom. Budem sa zaujímať, čo vás ku mne priviedlo a čo potrebujete riešiť. Zároveň vám viac objasním postup ako budeme ďalej pracovať a odpoviem na vaše otázky. Je potrebné, aby ste boli úprimní, úprimní sami k sebe. Ak túžite vo svojom živote zažiť zmenu, je potrebné presne pomenovať negáciu, ktorá tento problém spôsobila. Ale bez vás a vašej otvorenosti to nepôjde. Pokiaľ hocičomu nerozumiete, nebojte sa opýtať. Ja budem len rada.

Pri samotnom terapeutickom sedení budete mať zatvorené oči. Nebojte sa, nejde o žiadnu hypnózu. Je to preto, aby ste sa mohli lepšie sústrediť a spomínať si na veci z minulosti. Minulosťou sa rozumie detstvo, pôrod, prenatálne obdobie. Nie je potrebné, aby sme skákali do minulých životov. Keďže ste sa narodili teraz, do tohto života, máte vyriešiť vaše problémy teraz. Ak by ste ich mali riešiť v minulosti, tak sa narodíme tam. Budeme pracovať na vytiahnutí hlbokých negácii z podvedomia. Potom prejdeme k ich spracovaniu. A na záver ešte ku kontrole, či už je daný problém natrvalo spracovaný. Celým sedením vás postupne povediem a prebieha pri plnom vedomí.

Posledná časť sedenia je zase s otvorenými očami, kde sa doľaduje, čo je treba. Ako sú zažitky, vnemy, zmeny, pochopenia. 

Ako často je potrebné prísť?

Ako často je potrebné prísť na terapiu, záleží na vás. Prvé zmeny budete na sebe vnímať už počas terapie a po nej. V nasledujúcich dňoch budete i naďalej vnímať jej účinky. Na ďalšiu terapiu prídete vtedy, keď sa vám to bude žiadať. Na termíne sa vieme dohodnúť hneď na konci stretnutia alebo mi jednoducho neskôr napíšete/zavoláte.

Sme nastavení, aby sme žili spokojne a šťastne.
Možno to necítiš.
Možno tomu neveríš.
Môžeš však zmeniť svoju skutočnosť, svoj osud.
Je to až neuveriteľne jednoduché.
Stačí sa rozhodnúť.
Urobiť prvý krok.
Pomôžem ti. 

S láskou vaša Marianna


Tantra Sávitryí Nitra

Marianna - Tantra Sávitryí Nitra
Čermánske námestie 3, 949 01 Nitra
info@tantrasavitryinitra.eu 
+421 904 023 256

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu