Nie je nič také ako bežný či bezvýznamný sex

15.11.2018

"Nie je nič také ako bežný či bezvýznamný sex. Keď sa s niekým spojíme intímne, prijímame jeho/jej pozitívnu či negatívnu energiu a nevedome ju zapracovávame do našich každodenných životov. A aj keď tú osobu už nikdy potom neuvidíme, alebo máme pokračujúcu fyzickú intimitu s našim partnerom, zakaždým, keď sa milujeme, prijímame čas ich energie do našej aury a zanechávame časť našej energie do ich.

Takže zakaždým, keď máme sex, vytvárame energetické spojenie s naším partnerom. Jeho myšlienky, pocity, túžby atď sú zanechané ako otlačok v našej aure. Ktoré, ak sa nevyčistia, ostávajú s nami. Ak sa toto deje ešte k tomu pod vplyvom alkoholu, znižujeme si naše prirodzené ochranné pole, čo nás ďalej vystavuje negatívnym a disharmonickým energiám.

Ak máme sex s pozitívnou osobu, spájame sa s jeho/jej pozitívnou energiou. To isté platí o negatívnej osobe. Sexuálna energia je jedna z najsilnejších foriem energie dostupná žijúcim bytostiam, ale jedine inteligentní ľudia sú skutočne schopní jej porozumieť. Ak sa naučíme skutočnému umeniu sexuálneho liečenia, môžeme nájsť spôsob premeny sexuálnej energie na kreatívnu a liečiacu energiu." - Sonali Bansal

TÍ NAJLEPŠÍ milenci a seba-potešitelia sú tí, ktorí sa už zaoberali svojím vnútorným rozvojom a vedia, ako majú milovať samých seba. Tým vytvárajú šťastnú/liečebnú energiu okolo seba.

Toto všetko vás naučíme na individuálnych aj skupinových stretnutiach.

S láskou, Marianna

Tantra Sávitryí Nitra

Marianna - Tantra Sávitryí Nitra
Čermánske námestie 3, 949 01 Nitra
info@tantrasavitryinitra.eu 
+421 904 023 256 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu