Pýtate sa nás: Partnerka chce skúsiť novú sex-pomôcku. Ako na to?

08.11.2018

Ahoj, mám taký osobnejší problém s priateľkou a zaujímal by ma názor niekoho nezainteresovaného. Pozerali sme spolu film a bola tam jedna scéna - milenecký pár si počas sexu akoby vymenili role. Že žena mala na sebe pripnutú takú vec, ako penis, s ktorým uspokojovala muža do, ehmm, zadku. Priateľka to chce skúsiť a ja neviem, ako sa k tomu postaviť. Mala by si pre mňa nejakú radu?

Ahoj. To, že si chceš vymeniť úlohy v posteli s partnerkou a skúsiť niečo nové, je v poriadku. Treba to preskúmať a posúvať svoje hranice. Ale netreba robiť všetko, čo ten druhý chce. Lebo sa potom stávaš handrou tomu druhému a prestane mať rešpekt k tebe. Ak ťa má rada, pochopí to a nebude ťa do ničoho nútiť. Ak to aj tak chceš skúsiť a máš obavy, treba sa s ňou o tom porozprávať. Otvorená a úprimná konverzácia je základ dobrého vzťahu.

Bojím sa, že ma to bude bolieť, alebo mi to bude nepríjemné.

Ak sa po rozhovore zhodnete na tom, že to chcete vyskúšať, nezabudnite použiť gél, vazelínu či lubrikant na báze oleja. Priateľka by mala byť k tebe jemná, opatrná a ohľaduplná a mala by ti dať dostatok času sa uvoľniť.

Ide o to, že sa snažím priateľke vyhovieť, ale s týmto nemám žiadne skúsenosti a bojím sa nejakého trapasu.

Vykašli sa na to, či nastane nejaký trapas alebo nie. Veď skúmate nové veci a hráte sa. Má to byť zábava a vzrušenie, nie súťaž v porne.

V oblasti konečníka a aj vnútri análneho otvoru je mnoho citlivých zakončení, ktoré vedia navodiť veľmi príjemné až vzrušujúce pocity. Možno zistíš, že sa ti to páči. A možno zistíš, že toto nie je pre teba. Všetko je v poriadku. Každopádne takáto skúsenosť vie ľudí ešte viac zblížiť.

Buďte k sebe milí, otvorení v komunikácii, hrajte sa, bavte sa.

Želám vám príjemné dobrodružstvo.

S láskou vaša Marianna

Tantra Sávitryí Nitra

Marianna - Tantra Sávitryí Nitra
Čermánske námestie 3, 949 01 Nitra
info@tantrasavitryinitra.eu 
+421 904 023 256

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu