Pýtate sa nás: Sme s manželom na bode mrazu

23.01.2020

Pri našej práci sa stretávame s rôznymi vašimi osudmi, radosťami i trápeniami. Niektoré z nich vyzerajú aj takto:

"Volám sa J. a mám po 50, som vyše 30 rokov vydatá. Dlho chodím na Vašu stránku a čítam všetko, čo sa dá. Naberala som odvahu, aby som ku Vám prišla, lebo si už sama neviem dať rady. Neviem kedy a ako, ale po emocionálnej a sexuálnej stránke sme sa s manželom dostali na bod mrazu. Ja si to vysvetľujem tak, že som nejakým spôsobom silne zablokovaná, neotvorená, stiahnutá. A čo potom môžem môjmu mužovi ponuknúť? No nič... Túžim, aby som prežívala všetko tak, ako inokedy, čo teraz z mojej strany vôbec nie je možné. Som uzatvorená už len keď sa ma dotkne. Samozrejme, zahrám to veľmi dokonale, ale klamem sama seba, klamem jeho. A už sa to nedarí ani jemu. Chcem vedieť, či by ste mi vedeli poradiť a pomôcť. Chcem absolvovať Vaše masáže a terapie, viem že aj masážami sa dá mnohé uvoľniť."

Milá J.,

spravili ste prvý dôležitý krok na ceste k zlepšeniu. Dobrá správa je, môžeme s tým niečo spraviť. Je to ale dlhodobý proces a bude to chcieť od Vás i Vášho manžela odhodlanie, vzájomnú podporu a ochotu si vybudovať nový vzťah.

Vaša emocionálna a sexuálna intimita po toľkých rokoch manželstva je iná. Mnohí z nás sa chcú cítiť "ako na začiatku, vtedy to bolo krásne, jednoduché, lietali iskričky..." To však nejde. Dávno už na sebe nemáte ružové okuliare. Tie roky manželstva Vám pomohli sa bližšie spoznať s manželom, prešli ste si všeličím. To prehĺbilo Vaše puto. To je Vašou výhodou.

Čo však aj po toľkých rokoch vieme prinavrátiť, je Vaša sexuálna túžba a to sexuálne iskrenie medzi Vami. Aj po 30 rokoch manželstva sa môžete cítiť mladistvo, šibalsky, hravo. Pri osobných konzultáciach Vás naučíme jednoduché techniky, ktoré v prvom rade pomôžu Vám dostať sa do pohody a harmónie. Podporia Vašu ženskosť a vyžarovanie. V druhom rade budete pôsobiť viac príťažlivo pre manžela a opäť sa do Vás zblázni. Znie to neuveriteľne, ale je to tak. :)

Takže čo môžete pre seba a váš vzťah urobiť: 


Rada vám pomôžem na vašej ceste k ženskosti. 

 Vaša Marianna

Tantra Sávitryí Nitra

Marianna - Tantra Sávitryí Nitra
Čermánske námestie 3, 949 01 Nitra
info@tantrasavitryinitra.eu 
+421 904 023 256 

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu