ŠKOLA TANTRA MASÁŽE SÁVITRYÍ
2- 4. STUPEŇ

Terapeutická tantra masáž celého tela s intimitami
Len pre absolventov 1. stupňa2. stupeň

Druhý stupeň postupuje k ďalšej zložke ľudskej bytosti a tou sú emócie a pocity. Naučíte sa vnímať, identifikovať a priznať si pravdivo vlastné emócie a vyjadriť ich. Dovolíte si svoje emócie vložiť do dotykov a nechať ich energiu pôsobiť na ošetrovaného. Postupne budeme nadviazovať kontakt s ďalšou vrstvou ľudskej bytosti a tou je psyché, duša. Budete pokračovať v otváraní, vyjadrovaní, zvedomovaní emócií a zároveň budete poznávať a harmonizovať čakry. Cez čakry, predovšetkým srdečnú čakru, sa budete spájať s vlastnou dušou i s dušou ošetrovaného. Preberieme ďalšie detaily tantrickej masáže Sávitryí.

Naučíte sa plnú masáž ženských intimít a techniku rozvádzania sexuálnej energie do tela, Veľký ťah. Budeme spoločne odhaľovať hlbiny a výšiny tantrického učenia. Prevádzať nás budú opäť vedené meditácie, tanec, katarzné techniky, Osho meditácie, ďalšej techniky na očistu čakier a debriefing.

2. stupeň Školy trvá 2 x 5 dní - predĺžené víkendy

Termíny jar a jeseň 2021 - 2 x 5 dní

  • 21. - 25. 4. 2021
  • 15. - 19. 9. 2021


3. stupeň - termíny roku 2021 pripravujeme

Tretí stupeň je určený pre tantrické masérky/masérov, ktorí sú pripravení stať sa intímnym terapeutom a prejsť vlastnou transformáciou.


4. stupeň

Informácie individuálne u Xenyie Suhayily.  

Tantra Sávitryí Nitra

Marianna - Tantra Sávitryí Nitra
Čermánske námestie 3, 949 01 Nitra
info@tantrasavitryinitra.eu 
+421 904 023 256

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu